.

Svih 19 uzoraka na koronavirus iz Središnje Bosne negativno

10 Travanj 2020

Na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) tijekom protekla 24 sata iz Središnje Bosne testirano je 19 uzoraka na koronavirus.

“Pozitivne vijesti imamo i danas. Ukupno je testirano 19 osoba iz naše županije, svi testovi su negativni. Među 19 testiranih bila su i dva uzorka iz Viteza, što nam daje nadu da smo situaciju stabilizirali, s obzirom na činjenicu da smo imali osobe koje su zaražene koronavirusom. Zahvaljujem našim sugrađanima, kako u Vitezu, tako i našoj županiji što se pridržavaju propisanih mjera i tako olakšavaju i nama u ovoj teškoj borbi”, kazao je za portal Vitez.info i Radio Vitez Anto Matić, ministar zdravstva KSB.

Ministar Matić potvrdio je kako će i dalje kontinuirano raditi na testiranju, sve s ciljem suzbijanja širenja zaraze na najmanju moguću mjeru

 

IMPRESSUM

Udruga za humani i održivi razvoj Klik
Web portal Travnički vjesnik

Email: info@travnicki.ba
Web: www.travnicki.ba

 

 

Web & CMS podrška
nesa